• -
  • 56
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت شایان

فروش و صادرات سنگ مرمریت شایان فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ  . سنگ مر

فروش و صادرات سنگ مرمریت شایان

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

 .

سنگ مرمریت شایان یکی از مجموع معادن مرمریت در دهبید شیراز می باشد.

سنگ مرمریت شایان نمونه ای دیگر از سنگ های معادن دهبید می باشد .

 سنگ های مرمریت که در تمامی معادن دهبید استخراج می شوند همگی در رده ی سنگ های صادراتی می باشند و بر اساس درجه بندی بصورت سورت شده از کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشند.

 در کل سنگ مرمریت دهبید شایان که در استان فارس و در اطراف شیراز واقع شده است از بالاترین کیفیت های سنگ مرمریت برخوردار می باشد.

 .

رنگ سنگ مرمریت شایان

سنگ های مرمریت در دهبید استان فارس اغلب در رنگ کرم می باشند که در اثر سورت بندی شدن و شاخه شاخه شدن برحسب رنگ و کیفیت می توانند در طیف های گسترده ای از رنگ کرم قرار بگیرند.

 .

خرید سنگ مرمریت دهبید

سنگ دهبید که دارای چندین معدن مرمریت مختلف می باشد سنگ های مرمریت مورد نیاز داخل و بازار های خارجی را تامین می کند.

برای خرید انواع سنگ مرمریت دهبید می توانید با کارشناسان بخش فروش کلینیک ساختمانی صنایع سنگ گروه سنگ برادران شوقی تماس بگیرید.

.

صادرات انواع سورت سنگ نمای داخلی مرمریت

سنگ شایان به دلایل استفاده در تمامی نماهای تزیینی داخلی ساختمان و مجتمع ها و همینطور به دلیل کیفیت بالا در بافت سنگ و کیفیت سنگ برای صادرات به عمان، عراق، اروپا، ترکیه و سایر کشورهای جهان بسیار مورد توجه است.

 

بازار صادرات سنگ ایرانی به دلیل اصیل بودن و خالص بودن سنگ و همچنین به جهت ناب بودن تمامی سنگ های ساختمانی نما که به روش های طبیعی تولید و استخراج می شوند در رده ی کالاهای صادراتی بازرگانان داخلی قرار گرفته است.

 .

قیمت انواع سنگ مرمریت نی ریز فارس

سنگ دهبید خود دارای زیرشاخه ها و گروه هایی از معادن بسیار زیادی می باشد که باعث بوجود آمدن انواعی از سنگ مرمریت در دهبید و نی ریز فارس شده است.

اما معمول ترین سنگ های مرمریت که در بازار انواع سنگ مرمریت نمای ساختمانی در ابعاد سفارشی شده می بینید به قرار زیر می باشد.

 .

سنگ مرمریت دهبید اصلی

سنگ مرمریت دهبید شایان

سنگ مرمریت دهبید چاه مرغی

سنگ مرمریت دهبید انگورک

سنگ مرمریت دهبید آرین

سنگ مرمریت دهبید ثمین

سنگ مرمریت دهبید پرشین وایت

 .

هر کدام از این انواع سنگ مرمریت با توجه به اینکه دارای سورت بندی و دسته ای شده بصورت منحصر به فرد در نمونه های خود هستند بر اساس کیفیت های که از کارخانه های سنگ بری می گیرند از قیمت های متفاوتی برحسب کیفیت و درجه ی سنگ برخوردار می شوند.

.

انواع طرح و رنگ سنگ مرمریت

پلنگی ، رنگ روشن و تیره از برجسته ترین طرحها و رنگ هایی می باشد که علاوه بر اینکه در سنگ دهبید موجود می باشد همواره بصورت مستمر در بازارهای خرید و فروش سنگ نمای ساختمانی حرف اول به دلیل داشتن جایگاه بالاتر در سنگ های ساختمانی اصیل ایرانی می باشد.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com