• -
  • 55
  • 0 دیدگاه

سنگ مرمریت امپرادور تیره(دارک)

سنگ مرمریت امپرادور تیره(دارک) فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی . فروش انواع سنگ های مرمریت و امپرادور در رنگ های تیر

سنگ مرمریت امپرادور تیره(دارک)

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

.

فروش انواع سنگ های مرمریت و امپرادور در رنگ های تیره و دارک با قطر استاندارد دو سانتی متری عرضه و توزیع می شود.

سنگ مرمریت دارک امپرادور یکی از سنگ های بسیار زیبای وارداتی است که محل استخراج آن چند کشور دنیا است اما معمولا اسپانیا به عنوان صادر کننده اصلی این سنگ لوکس به ایران شناخته می شود، هرچند نمونه های ایرانی و چینی آن نیز در بازار یافت می شود.

 از آنجایی که واردات این سنگ از اسپانیا به صورت تایل و اسلب مقرون به صرفه نمی باشد، لذا این محصول به شکل کوپ خریداری شده و سپس در کشورمان و یا در چین و ترکیه فرآوری می گردد.

.

مشخصات ظاهری سنگ مرمریت دارک امپرادور

تولید امپرادور در دو تم رنگی لایت و دارک صورت می گیرد که سنگ مرمریت دارک امپرادور، تیره رنگ بوده و دارای زمینه ای قهوه ای با رگه هایی طلایی و سفید است که ترکیب این رنگ ها در کنار هم بسیار چشم نواز، شیک و با جلوه ای خاص می باشد.

 همچنین به لحاظ نقوش زیبا و برخوداری از شفافیت فوق العاده، از جمله گزینه های مد نظر اغلب طراحان و معماران داخلی به شمار می رود.

.

کاربرد سنگ امپرادور دارک

عمده ترین کاربرد برای مرمریتهای دارک امپرادور در نمای داخلی است و به واسطه رنگ و طراحی خاص، تنالیته گرم و دلنشینی به فضای داخلی ساختمان می بخشد و از همین رو بیشتر در سازه های مجلل، لابی هتل ها و پروژه های تجاری گران قیمت دارای استفاده است.

 از دیگر موارد کاربرد این سنگهای زیبا می توان کفپوش سالن های لوکس، سنگ پله، راهروها، پارکینگ، طراحی دکور آشپزخانه و... را نام برد.

.

قیمت خرید و فروش مرمریت امپرادور دارک

به طور کلی این نوع سنگ چون یک سنگ وارداتی محسوب می شود، قیمت آن بسته به نوسانات بازار ارز، متغیر می باشد.

 اما عوامل دیگری در افزایش قیمت سنگ مرمریت دارک امپرادور نیز تاثیرگذار است که از آن جمله؛ زمینه یکدست و فاقد لکه های تیره، ضخامت و قطر سنگ، ابعاد و همچنین کیفیت فرآوری در قیمت سنگ هستند.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com