• -
  • 63
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت طلایی خوی

فروش و صادرات سنگ مرمریت طلایی خوی فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ  

فروش و صادرات سنگ مرمریت طلایی خوی

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

 .

سنگ های قدمت زیادی دارند و بشر از گذشته تا کنون از انها در ساختمان سازی و ساخت پناهگاه،ساخت ابزار و مصنوعات استفاده می کند.

 سنگ های مختلفی با ساختار و ماهیت های مختص به خود از دل کوه ها در سرار جهان استخراج میگردد که هر کدام بر اساس فرایند تشکیل آن دارای ویژگی و ساختار مربوط به خود مباشند،بر همین اساس این سنگ های ساختمانی در موارد مختلفی استفاده میشوند.

 .

سنگ های مرمریت که در بازار بین المللی به ماربل معروف هستند از دسته سنگ های ساختمانی هستند که در فضای داخلی ساختمان کاربردهای گسترده ای را شامل می شوند.

 بیشترین معادن سنگ در ایران،متعلق به معادن سنگ مرمریت است که حدود 54% از معادن سنگ در ایران را دربرمیگیرد.

  معدن سنگ مرمریت طلایی خوی در شهرستان خوی منطقه آرتتا در آذربایجان غربی(مسیر جاده ابریشم) واقع شده است.

.

 این سنگ دارای رنگ زمینه کرم مایل به سبز به همراه رگه هایی به رنگ طلایی است این رگه ها طلایی بصورت موج های ریز در سرتاسر سنگ پراکنده شده است.

 سنگ مرمریت طلایی خوی دارای سورت های متنوع با کیفیت و ترکیب رنگ های متفاوتی است،مثلا در سورت های ضعیف تم رنگ ان سبزتر و دارای رگه های طلایی کمتری میباشد.

.

 ویژگی مرمریت طلایی خوی:

سنگ مرمریت طلایی خوی به علت ماهیت آهکی بودن دارای جذب آب بسیار بالایی می باشند همچنین این سنگ نسبت به تراورتن ها از مقاومت کمتری در برابر شرایط اب و هوای سرد،گرم،باران و... دارند در نتیجه این سنگ در محیط های بیرونی مناسب نمی باشند اما در فضای داخلی ساختمان از جمله پر کاربردترین سنگ ساختمانی میباشد.

 .

 دیگر ویژگی های سنگ مرمریت طلایی خوی به شرح زیر است:

  • تراکم و استحکام بالا
  • ساب فوق العاده
  • جذب آب پایین
  • مقاومت سایشی مناسب
  • مقاومت فشاری بالا

 .

کاربرد سنگ مرمریت طلایی خوی:

این سنگ خوش رنگ و زیبا علاوه بر کاربرد های گسترده ای که در فضای داخلی ساختمان دارد در دکوراسیون داخلی و کاربرد های تزیینی در ساختمان های تجاری و اداری لوکس و هتل های مجلل نیز استفاده میگردد.

 .

این سنگ خاص در موارد زیر هم استفاده میگردد:

سنگفرش اماکن پرتردد

سنگ پله

دیواره داخلی ساختمان

سرویس بهداشتی

کانتر و جزیره ی آشپزخانه

.

قیمت سنگ مرمریت طلایی خوی:

تعیین قیمت سنگ مرمریت خوی بر اساس پارامتر هایی است که هر کدام به نوبه خود در افزایش و کاهش قیمت نهایی سنگ مرمریت خوی تاثیر خواهند گذاشت،از جمله:ابعاد و ضخامت سنگ،سورت و درجه بندی سنگ،نوع و کیفیت فراوری سنگ،متریال مورد استفاده در فراوری سنگ،یکدست بودن سطح زمینه سنگ.

.

برای اطلاع از قیمت نهایی سنگ مرمریت طلایی خوی و دیگر سنگ های مرمریت مهم از جمله:مرمریت دهبید،مرمریت کاشمر،مرمریت آباده،مرمریت صلصالی،مرمریت گندمک،مرمریت بجستان و ... با کارشناسان فروش بازرگانی گروه سنگ برادران شوقی در ارتباط باشید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com