• -
  • 77
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن سیلور تکاب ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن سیلور تکاب ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ تهاتر و مشارکت در ساخت . ترا

فروش و صادرات سنگ تراورتن سیلور تکاب ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

تهاتر و مشارکت در ساخت

.

تراورتن سیلور تکاب جزء مشهور ترین و زیبا ترین سنگ های ساختمانی در ایران و جهان محسوب می شود. به دلیل کیفیت بسیار خوب این سنگ، این سنگ به عنوان یک متریال پر مصرف در ساختمان به حساب می آید. سنگ تراورتن سیلور تکاب دارای زمینه رنگی مشکی دودی یا خاکستری و خرمایی همراه با رگه های سفید می باشد. این سنگ سورت های بسیار زیادی دارد و در انواع صیقلی و چرمی به دو صورت بی موج و موجدار تولید می گردد

.

مزیت های تراورتن سیلور تکاب

این سنگ از ساب پذیری فوق العاده ای برخوردار است و دارای سطحی براق و درخشان می باشد. رگه ها و هاله های سطح سنگ، به جذابیت آن افزوده است و این سنگ را تبدیل به یکی از خاص ترین سنگ های تراورتن جهان گردانده است. این سنگ مقاومت فشاری و مقاومت سایشی خوب و مناسبی دارد.

.

کیفیت بسیار خوب تراورتن تکاب در کنار میزان تخلخل مناسب آن از دیگر مزیت های این سنگ است. تخلخل مناسب این سنگ سبب گردیده تا از وزن کمتری برخوردار باشد و چسبندگی بهتری با ملات نما داشته باشد. 

این سنگ به هیچ وجه شوره نمی زند و تحت هیچ گونه شرایط خاص آب و هوایی، ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد. از این سنگ می توان در نمای بیرونی و داخلی ساختمان های مناطق گرمسیر، سردسیر و یا مرطوب استفاده نمود.

.

یکی از بهترین قابلیت های این سنگ، قابلیت ایجات قاب های بوک مچ و فورمچ می باشد. از سنگ های اسلب بوک مچ این سنگ می توان در دکوراسیون های داخلی ساختمان های لوکس استفاده نمود. قیمت این سنگ نیز مناسب است و اختلاف قیمتی این سنگ به دلیل سورت های متفاوت آن و نوع و کیفیت فرآوری آن می باشد.

.

کاربرد های تراورتن ممتاز سیلور تکاب

تراورتن سیلور در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی دوچندان ساختمان می گردد. از این سنگ نه تنها در نمای بیرونی ساختمان، بلکه در قسمت های داخلی ساختمان به کار برده می شود. استفاده از سنگ های تراورتن سیلور در قسمت های داخلی ساختمان، سبب ایجاد فضایی دلنشین می شود و گرمی خاصی به محیط اطراف خود می بخشد.

.

نمای اصلی ساختمان، ترکیب با سنگ های تراورتن سفید

دیوار های داخلی ساختمان، دیوار لابی هتل ها، ساختمان های مسکونی و تجاری

محوطه سازی ها

استفاده به عنوان سنگ کف قسمت های بیرونی و داخلی ساختمان ها

دکوراسیون داخلی واحد های مسکونی و اداری

دکوراتیو و ویترین مغازه ها

اگر دوست دارید تا با سنگ تراورتن سفید عباس آباد با کیفیت ترین سنگ ساختمانی که گاها با تراورتن سیلور تکاب در نمای اصلی ترکیب می شود، آشنا شوید، حتما مطالبی را که در رابطه با آن نوشته ایم را مطالعه کنید.

.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ های ساختمانی و قیمت تراورتن سیلور تکاب

پارامتر های بسیار زیادی بر قیمت یک سنگ تاثیر می گذارد و این عوامل بر قیمت تراورتن سیلور تکاب نیز تاثیر می گذار است. از مهمترین این عوامل سورت سنگ است. هر چقدر سورت سنگ دقیق تر و یکدست تر باشد، سنگ از قیمت بالا تری برخوردار است. منظور از سورت بندی سنگ، دسته بندی دقیق سنگ بر اساس رنگ و ظاهر مشابه در کنار قد و پای تقریبا هم اندازه یک دسته سنگ می باشد.

.

کیفیت برش، ساب و فرآوری سنگ نیز بر قیمت آن تاثیر بسزایی می گذارد. معمولا سنگ هایی که به صورت چرمی فرآوری می شوند از قیمت کمتری نسبت به سنگ های صیقلی برخوردار می باشند. تراورتن سیلور تکاب را به دو صورت موجدار و بی موج فرآوری می کنند که گاها سنگ های بی موج به دلیل محبوبیت بیشتر، با قیمت بیشتری همراه هستند.

 .

هر چقدر سنگ تیره تر باشد و از موج، رگه یا هاله ی کمتری برخوردار باشد، قیمت آن بیشتر است. ابعاد و ضخامت سنگ نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت سنگ دارد. اگر ارتفاع سنگ های طولی بیشتر باشد، سنگ از لحاظ قیمتی ارزش بیشتری دارد. معمولا ضخامت سنگ های طولی بین 1.7 تا 2 سانت است. ابعاد تایل نیز گاها ضخامت 1.7 تا 2 سانت یا طبق سفارش مشتری دارای ضخامت 3 سانت می باشند. از محصولات پر طرفدار گروه سنگ برادران شوقی ، سنگ مرمریت خوی و ترامیت سفید همدان است که از کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسبی برخودار هستند. برای خواندن مطالب مربوط به این دو سنگ، روی آن ها کلیک کنید.

.

معدن سنگ تراورتن سیلور تکاب

معدن این سنگ بسیار زیبا در استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب واقع شده است. تراورتن سیلور تکاب جزء محصولات پر طرفدار صادراتی است که به کشور های آسیایی و اروپایی بسیار زیادی صادر می گردد. کشور های اروپایی معمولا طرفدار سنگ های تراورتن چرمی می باشند و کشور های عربی بیشتر خریدار سنگ های تراورتن به صورت موجدار و صیقلی هستند. کارخانه تولید این سنگ در استان اصفهان، شهرک صنعتی رضوانشهر، سی متری اول قرار دارد. سورت های متفاوت این سنگ در فرآوری های صیقلی و چرمی به دو صورت موجدار و بی موج در این مجموعه موجود می باشد. برای خرید به صورت حضوری و غیر حضوری با ما تماس بگیرید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com