• -
  • 106
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات تراورتن شکلاتی یزد ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات تراورتن شکلاتی یزد ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با س

فروش و صادرات تراورتن شکلاتی یزد ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

.

سنگ تراورتن یزد دارای زمینه رنگی کرم روشن تا تیره و شکلاتی است که در سطح آن به نسبت سورت سنگ، هاله و رگه هایی مشاهده می شود. این سنگ غالبا در سورت های سوپر، ممتاز، درجه یک و درجه دو در بازار موجود است. یکی از مشهور ترین و پر کاربرد ترین سورت های این سنگ، تراورتن شکلاتی ممتاز یزد است. این سنگ به دو صورت موجدار و بی موج، چرمی یا صیقلی نیز فرآوری می شود

.

به طور کلی سنگ های تراورتن یزد در ابعاد پلاک عرض 40 طولی و سایز های مختلف تایل تولید می شوند. سنگ های عرض 40 با طولی آزاد بیشتر در داخل کشور استفاده می شوند و سنگ های سایز شده، در پالت های چوبی جهت صادرات بسته بندی می گردند. این سنگ گاها از نظر ظاهری شباهت زیادی به تراورتن شکلاتی کاشان دارد.

 .

ویژگی های سنگ تراورتن شکلاتی یزد

این سنگ در کنار قیمت بسیار مناسب، کیفیت خوبی نیز دارد و در صنعت ساختمان، از آن در قسمت های مختلفی استفاده می شود. به طور کلی این سنگ ویژگی های لازم برای یک سنگ مورد استفاده در نما را دارد. از مزیت های خوب این سنگ می توان اشاره کرد به: 

این سنگ ساب پذیری بسیار خوبی دارد و سطح آن براق و درخشان است. تم رنگی جذاب و سطح درخشان این سنگ، محیط داخلی یا نمای بیرونی ساختمان را چشم نواز می کند و گرمی خاصی به فضای اطراف خود می بخشد.

.

 تراورتن شکلاتی یزد دارای یک لایه محافظ UV بوده که در برابر آفتاب از آن محافظت کرده و رنگ آن را ثابت نگه می‌دارد. این سنگ را می توان در نمای بیرونی ساختمان های مناطق مختلف کشور استفاده کرد و به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی نمی شود.

.

این سنگ شوره نمی زند و گزینه ی مناسبی برای نمای بیرونی مناطق سردسیر و یا مرطوب کشور می باشد. البته مسئله ی شوره ی سنگ ها در ابتدا به کیفیت فرآوری سنگ و بعد از آن نحوه ی استفاده از آن در نمای ساختمان می باشد. دلیل شوره زدن سنگ را اینجا بخوانید. 

سنگ شکلاتی یزد بافت متخلخل بسیار خوبی دارد به همین دلیل وزن سبکی دارد و گزینه ی خوبی برای نمای ساختمان های مرتفع محسوب می شود. به دلیل خلل و فرج موجود در بافت سنگ، چسبندگی ایده آل و بسیار خوبی با ملات نیز دارد.

.

کاربرد سنگ تراورتن یزد ممتاز

اصلی ترین ویژگی سنگ های تراورتن یزد، قابلیت تامین یک سورت از آن در متراژ های بسیار بالا برای پروژه های انبوه می باشد. این سنگ سورت بندی دقیقی دارد و می توان یک سورت از آن را در متراژ های بالای ده هزار متر به راحتی تامین کرد. قیمت بسیار مناسب و ارزان این سنگ از دیگر علل اصلی محبوبیت آن می باشد.

.

بیشترین کاربرد این سنگ در نمای بیرونی ساختمان ها است. این سنگ به خاطر تم رنگی گرم و جذابی که دارد، بهترین گزینه برای نما های برجسته ی رومی و کلاسیک ساختمان های است. در نمای اصلی و فضا های داخلی می توان این سنگ را با تراورتن هایی همچون تراورتن سفید عباس آباد ترکیب کرد و زیبایی خارق العاده ای را بوجود آورد.

.

نمای رومی، کلاسیک و مدرن ساختمان ها

دیوار های داخلی و دکوراسیون داخلی

راهرو ساختمان های اداری و تجاری

سنگفرش پشت بام و حیاط

دیواره پیلوت و پارکینگ

.

قیمت تراورتن شکلاتی بی موج یزد

پارامتر های بسیار زیادی در تعیین قیمت سنگ های تراورتن تاثیر گذار هستند و قیمت این سنگ را ثابت نگه نمی دارند. به طور کلی سنگ های بی موج نه تنها کیفیت بهتری نسبت به سنگ های موجدار دارند، بلکه در ایران کاربرد بیشتری نیز دارند. به همین دلیل سنگ های تراورتن بی موج قیمت نسبتا بالا تری نسبت به سنگ های موجدار دارند.

.

هر چقدر سطح سنگ تراورتن شکلاتی تیره تر و یکدست تر باشد و لکه و هاله ی کمتری در سطح آن مشاهده شود، قیمت سنگ افزایش پیدا می کند. ابعاد و ضخامت سنگ تاثیر بسیارزیادی در قیمت نهایی سنگ دارد. هر چقدر قد و پا یا ارتفاع سنگ های عرض 40 طولی بیشتر باشد، سنگ در دسته ی شمش قرار می گیرد و قیمت آن افزایش پیدا می کند.

.

کیفیت و مواد مورده استفاده در فرآوری سنگ، نیز بر روی قیمت تمام شده ی سنگ تاثیر می گذارد. هر چقدر سنگ از کیفیت فرآوری بهتری برخوردار باشد، ماندگاری و طول عمر آن نیز بیشتر می شود و سالیان سال، ظاهر زیبا و درخشان خود را حفظ می کند. سنگ های تراورتن یزد در سورت ها و تم های رنگی مختلف را می توانید از مجموعه بازرگانی سنگ هویدا با بهترین و رقابتی ترین قیمت در کنار کیفیت فرآوری فوق العاده تهیه کنید.

.

 معدن سنگ تراورتن یزد

معدن این سنگ همانطور که از نام آن پیداست، در استان یزد شهرستان تفت، دهستان دهشیر واقع شده است. به همین دلیل این سنگ به تراورتن شکلاتی یا عسلی دهشیر نیز گاها مشهور است. استان یزد غنی از معادن سنگ های تراورتن است که از معروف ترین و باکیفیت ترین آن ها باید به تراورتن عسلی بمانی نژاد اشاره کرد. از دیگر محصولات سنگ هویدا می توان اشاره کرد به:

تراورتن آبگرم محلات، تراورتن کرم تکاب، سنگ تراورتن حاجی آباد و سنگ های ترامیت سفید

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com