• -
  • 74
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن ابرکوه ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن ابرکوه ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ . سنگ های ساختمانی به عنوان پرکار

فروش و صادرات سنگ تراورتن ابرکوه ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

.

سنگ های ساختمانی به عنوان پرکاربرد ترین و پر مصرف ترین متریال در صنعت ساختمان محسوب می شوند. تراورتن ها نیز به دلیل ویژگی های خوبی که دارند، اغلب به عنوان سنگ نما استفاده می شوند. یکی از پر فروش ترین سنگ های تراورتن بازار، تراورتن ابرکوه می باشد. 

سنگ تراورتن ممتاز ابرکوه دارای زمینه رنگی کرم همراه با رگه ها و هاله های قرمز و قهوه ای می باشد. این سنگ در کنار کیفیت خوب، از قیمت بسیار مناسبی نسبت به سنگ های تراورتن کرم موجود در بازار برخوردار است.

.

ویژگی های تراورتن ابرکوه

از آنجایی که سنگ های ساختمانی به عنوان یک مصالح ماندگار و بادوام در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، به طور ذاتی از برخی از مزیت های خوب برخوردار هستند. تراورتن ابرکوه نیز به دلیل ویژگی های خوبی که دارد، در بین طراحان محبوبیت پیدا کرده است.

.

این سنگ از ساب پذیری خوبی برخوردار است و سطح براق و درخشانی دارد.

بافت غیر متراکم و متخلخل این سنگ، از دلایل وزن سبک آن می باشد. این سنگ از وزن کمی برخوردار است و خلل و فرج مناسب آن موجب چسبندگی خوب این سنگ با ملات دیوار می شود. 

این سنگ از تم رنگی کرم روشن برخوردار است و در کنار ظاهر زیبا، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. سازندگان می توانند از این سنگ ارزان قیمت برای نمای بیرونی ساختمان خود استفاده نمایند. 

این سنگ کیفیت خوبی دارد و شوره نمی زند و می توان در نمای بیرونی ساختمان های مناطق مرطوب نیز استفاده نمود. نظافت این سنگ به دلیل سطح صیقلی آن نیز آسان می باشد.

.

کاربرد سنگ تراورتن کرم ابرکوه ممتاز

کاربرد اصلی سنگ های تراورتن در نمای اصلی ساختمان ها می باشد. از نظر ظاهری، تراورتن ابرکوه شباهت زیادی به سنگ تراورتن حاجی آباد دارد، با این تفاوت که سنگ حاجی آباد تخلخل کمتری دارد. معمولا سنگ های تراورتن را در ابعاد عرض 40 طولی با ضخامت های استاندارد 1.7 تا 2 سانت برش می دهند.

.

  • نما های رومی و کلاسیک
  • دیوار های داخلی ساختمان
  • محوطه سازی ها
  • بدنه دیوار پارکینگ
  • ساخت مصنوعات دکوراتیو

.

قیمت سنگ تراورتن ابرکوه

پارامتر های مختلفی بر قیمت یک سنگ تاثیر می گذارد و این پارامتر ها بر تعیین قیمت این سنگ نیز صدق می کنند. از مهمترین آنها سورت سنگ می باشد. سنگ ها پس از فرآوری در کارخانه ها، به صورت چشمی و بر اساس تجربه سورت بندی می شوند. هر چقدر سنگ روشن تر باشد و سطح آن یکدست تر باشد و از طرفی از سورت بندی دقیقی برخوردار باشد، قیمت آن بیشتر است.

.

ابعاد و ضخامت سنگ ها نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت سنگ دارد. هر چقدر ارتفاع سنگ های طولی بیشتر باشد، سنگ قیمت بیشتری دارد. کیفیت ساب، برش و فرآوری نیز اهمیت بسیار زیادی بر قیمت سنگ دارد. اما به طور کلی سنگ تراورتن ابرکوه در دسته سنگ های تراورتن ارزان قیمت در بازار به حساب می آید.

.

معدن سنگ تراورتن ابرکوه

معدن این سنگ در منطقه ای مابین استان فارس و یزد، شهرستان ابرکوه، جاده مریم آباد واقع گردیده است. از دیگر سنگ های مشابه که کیفیت بسیار خوبی دارند می توان اشاره نمود به:

تراورتن عسلی یزد، تراورتن کاشان، تراورتن بمانی نژاد

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com