• -
  • 101
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن بمانی نژاد ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن بمانی نژاد ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان و انبوه سازا

فروش و صادرات سنگ تراورتن بمانی نژاد ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

تهاتر و مشارکت در ساخت

.

تراورتن بمانی نژاد از سنگ های مشهور ایران و جهان با تم رنگی کرم می باشد. این سنگ کیفیت بسیار خوبی دارد و یکی از متریال های پر مصرف در ساختمان محسوب می شود و بیشتر به عنوان نمای بیرونی ساختمان استفاده می گردد. زمینه رنگی این سنگ کرم و یا عسلی و شکلاتی همراه با رگه ها و هاله های محو طوسی می باشد. این سنگ علاوه بر ظاهری جذاب و یکدست، از ویژگی های بسیار خوب دیگری نیز برخوردار است. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم. 

تراکم و استحکام بسیار خوب سنگ بمانی نژاد یزد در کنار تخلخل مناسب و وزن سبک، سبب گردیده تا از این سنگ در نمای بیرونی ساختمان بیشترین کاربرد را داشته باشد.

.

تراورتن بمانی کرم، به دلیل تراکم بالا از ساب پذیری فوق العاده ای برخوردار است. سطح براق و درخشان این سنگ، سبب زیبایی منحصر به فرد ساختمان می شود. تم رنگی این سنگ کرم روشن و یکدست همراه با رگه ها و هاله های بسیار کمی می باشد. از نظر ظاهری، تراورتن بمانی یکی از جذاب ترین سنگ های زمینه روشن بازار است.

.

این سنگ بهترین انتخاب برای نمای بیرونی ساختمان های مناطق سردسیر، گرمسیر و یا مرطوب می باشد. تراورتن بمانی به هیچ عنوان شوره نمی زند و تحت هیچ شرایطی رنگ و براقیت زیبای خود را از دست نمی دهد. ماندگاری بالای این سنگ از بهترین ویژگی های آن می باشد. 

به دلیل ترکیبات رسوبی موجود در سنگ های تراورتن و بافت متخلخل آنها، موجب چسبندگی بسیار خوب با ملات نما می شود. میزان تخلخل تراورتن بمانی یزد بسیار مناسب است و گیرایی خوبی با ملات دارد.

.

موارد استفاده از تراورتن بمانی نژاد ممتاز

تراورتن کرم بمانی نژاد در گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی خاص و منحصر به فرد ساختمان می گردد. این سنگ معمولا در ابعاد عرض 40 طولی برش خورده و به صورت صیقلی فرآوری می شود. از این سنگ می توان در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود. از جمله:

.

نمای بیرونی ساختمان

بهترین انتخاب برای نما های رومی و کلاسیک

دیوار های داخلی، دیوار های پارکینگ

محوطه سازی ها

ساخت مصنوعات سنگی

بهتر است برای استفاده کردن از هر سنگی در نمای بیرونی ساختمان، جهت چسبندگی بهتر با ملات از اسکوپ استفاده شود. برای گیرایی بهتر سنگ با ملات دیوار نما برخی از افراد از چسب بتن و مخلوط آن با ملات ماسه سیمان نیز استفاده می کنند

.

تراورتن موجدار بمانی نژاد یزد

قیمت سنگ تراورتن کرم بمانی نژاد

معیار های مختلفی بر قیمت یک سنگ ساختمانی تاثیر می گذارد که این پارامترها در تعیین قیمت این سنگ نیز صدق می‌کند. به طور مثال ابعاد و ضخامت سنگ ها هر چقدر بیشتر باشد، سنگ قیمت بیشتری نیز دارد. ارتفاع سنگ های طولی یا به اصطلاح قد و پای سنگ تراورتن بمانی، در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، بلند می باشد و این خود از ویژگی های خوب سنگ می باشد.

.

کیفیت ساب و فرآوری سنگ نیز تاثیر زیادی بر قیمت خواهد گذاشت. هر چقدر ساب سنگ بهتر باشد، سطح سنگ براق تر است. استفاده از مواد رزینی با کیفیت در فرآوری سنگ، در ماندگاری تراورتن تاثیر بسیار زیادی دارد. از نظر کیفیت، این سنگ به بهترین نحو ممکن در کارخانجات گروه سنگ برادران شوقی  تولید می شود.

.

سورت سنگ و میزان یکدستی آن نیز یکی از مهمترین فاکتور های تعیین کننده ی قیمت سنگ است. هر چقدر تم رنگی سنگ روشن تر باشد و سطح آن یکدست تر باشد، قیمت سنگ بیشتر است. در هیچ کجای دنیا استاندارد خاصی برای سورت بندی سنگ ها نیست و این کار به صورت چشمی و بر اساس میزان تجربه انجام می گیرد. هر چقدر سورت بندی سنگ دقیق تر باشد، سنگ از لحاظ قیمتی، ارزش بیشتری دارد. اگر قصد دارید تا با سنگ ترامیت همدان، یکی از با کیفیت ترین سنگ های سفید نما آشنا شوید، حتما مطالبی را که در مورد آن نوشته ایم را مطالعه کنید.

.

معدن سنگ تراورتن بمانی یزد

همانطور که از نام این سنگ پیداست، معدن این سنگ در استان یزد قرار دارد. این سنگ جزء محبوب ترین سنگ های ساختمانی است که به کشور های بسیار زیادی، به صورت صیقلی و چرمی صادر می گردد. از معدن این سنگ نیز، تراورتن در تم های رنگی مختلف شکلاتی، عسلی و کرم روشن همراه موج یا بدون موج استخراج می گردد. 

گروه سنگ برادران شوقی  با تضمین کیفیت محصولات خود به خصوص تراورتن ممتاز بمانی نژاد، آماده همکاری با انبار داران و سازندگان محترم می باشد. برای اطلاع از قیمت سورت های دیگر این سنگ و خرید با ما تماس بگیرید.

.

از محصولات با کیفیت دیگر می توان اشاره نمود به:

سنگ تراورتن عسلی یزد، تراورتن کرم کاشان، تراورتن سفید عباس آباد

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com