• -
  • 67
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت ارومیه چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ مرمریت ارومیه چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان

فروش و صادرات سنگ مرمریت ارومیه چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

.

مرمریت ارومیه یکی از متریال های پر کاربرد در صنعت ساختمان است. این سنگ دارای تم رنگی سفید و روشن می باشد که در سطح آن غده ها و هاله های تیره پراکنده شده است. این سنگ در بازار با نام مرمریت سیسیلی نیز شناخته می شود. طرح و نقش بسیار زیبا و خاص این سنگ، موجب محبوبیت بسیار زیاد آن در ایران و جهان شده است. مرمریت ارومیه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و ویژگی های فوق العاده خوبی را دارا می باشد. از جمله:

.

تراکم بسیار خوب مرمریت ارومیه سبب گردیده تا از ساب پذیری خوبی برخوردار باشد. این سنگ دارای سطحی براق و صیقلی می باشد و طرح و نقش بسیار جذابی دارد. نظافت و شست و شوی این سنگ نیز به دلیل سطح صیقلی و یکدست آن، آسان می باشد. 

استحکام فوق العاده بالای آن در کنار مقاومت سایشی بسیار خوب این سنگ، سبب گردیده تا از آن در قسمت های مختلف ساختمان استفاده شود. این سنگ مقاومت بالایی در برابر ضربه، خط و خش، فشار و حرارت یا آتش دارد.

.

جذب آب بسیار پایین این سنگ نیز از دیگر مزیت های مرمریت ارومیه می باشد. با تمام ویژگی های بسیار خوب ذکر شده، این سنگ از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. معمولا سنگ ارومیه را در ابعاد پلاک عرض 40، تایل و سایز های مختلف پله تولید می کنند.

.

کاربرد های گوناگون مرمریت سیسیلی ارومیه

مرمریت ارومیه در بازرگانی سنگ هویدا، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی ساختمان می گردد. گاها از اسلب های این سنگ در لابی ساختمان های مسکونی و یا اداری نیز استفاده می شود. از این سنگ می توان در کلیه قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود. اما به دلیل ذات آهکی سنگ های مرمریت، از آن ها در نمای بیرونی استفاده نمی شود و معمولا در قسمت های داخلی ساختمان از آن استفاده می کنند. از جمله:

.

دیوار های داخلی ساختمان

دستگاه پله و دیواره آن

سنگ کف پارکینگ و بدنه دیوار پارکینگ

کفپوش واحد های مسکونی و تجاری

سنگ رویه کانتر و کابینت

.

پارامتر های تعیین کننده ی سنگ مرمریت ارومیه

عوامل مختلفی بر قیمت سنگ های مرمریت تاثیر می گذار که این معیار ها بر تعیین قیمت این سنگ نیز صادق است. از جمله آنها می توان اشاره نمود به ابعاد و ضخامت سنگ. به طور کلی، هر چقدر ابعاد سنگ بیشتر باشد، قیمت این سنگ نیز بیشتر است. سنگ های پله ضخامتی تقریبا 3 سانت دارند و سایز های فرشی و طولی این سنگ دارای ضخامت 2 سانت می باشند.

.

کیفیت فرآوری و ساب سنگ نیز بسیار مهم است. شما می توانید این سنگ را از گروه سنگ برادران شوقی  با کیفیت ساب و فرآوری فوق العاده به صورت تضمینی و قیمت استثنایی تهیه نمایید. اگر سنگی از کیفیت ساب خوبی برخوردار باشد، سطح آن براق و درخشان است. در حین فرآوری سنگ، برای براقیت و شفافیت بهتر آن، از رزین استفاده می کنند. کیفیت مواد رزینی اگر خوب باشد، علاوه بر ظاهر زیبای سنگ، باعث افزایش ماندگاری سنگ نیز می شود.

.

سورت سنگ نیز تاثیر گذار بر قیمت سنگ می باشد. هر چقدر سطح سنگ یکدست تر و سورت آن دقیق تر باشد، قیمت سنگ بیشتر است. به طور کلی، هر چقدر تم رنگی سنگ روشن تر و سفید تر باشد و سطح آن از رگه و لکه ی کمتری برخوردار باشد، قیمت سنگ افزایش پیدا می کند. کارخانه تولیدی این سنگ در استان اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد، خیابان 26 قرار دارد. اگر قصد دارید با سنگ سفید سمیرم، از دیگر محصولات این کارخانه آشنا شوید، حتما مطالبی را که در مورد آن نوشته ایم را مطالعه کنید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com