• -
 • 80
 • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت ایرجی کرم ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ مرمریت ایرجی کرم ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با

فروش و صادرات سنگ مرمریت ایرجی کرم ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

.

سنگ های مرمریت نوعی سنگ آهکی هستند که استحکام بسیار بالایی دارند. این سنگ ها در رنگ های مختلفی یافت می شوند و طرح و نقش زیبای آنها سبب شده تا محبوبیت بسیار زیادی در صنعت ساختمان پیدا کنند. سنگ مرمریت ایرجی با تم رنگی کرم روشن، یکی از این محصولات محبوب و باکیفیت به حساب می آید. مرمریت اریجی از معروف ترین انواع سنگ آباده است و از معادن منطقه آباده استخراج می شود.

.

در سطح این سنگ رگه ها و هاله هایی شبیه به رگه با همان تم رنگی کرم یا قهوه ای، مشاهده می شود. در برخی از سورت های این سنگ دانه های کرم رنگ گل پنبه ای نیز دیده می شود. این سنگ به دو صورت موجدار و بی موج در ابعاد مختلف پلاک و تایل فرآوری می شود. این سنگ از نظر ظاهری شباهت زیادی به سنگ مرمریت خوی نیز دارد.

.

مزیت های بسیار خوب مرمریت آباده ایرجی

سنگ مرمریت ایرجی کرم به عنوان بهترین سنگ منطقه آباده و یکی از باکیفیت ترین سنگ های مرمریت ایران شناخته می شود. این سنگ استحکام بسیار بالایی دارد و به دلیل عدم تخلخل در بافت آن، از مقاومت بی نظیری برخوردار است. از ویژگی های کلی این سنگ باید اشاره کرد به:

.

 1. مقاومت فشاری و سایشی بالا
 2. جذب آب بسیار پایین
 3. ساب پذیری فوق العاده و سطح براق
 4. مقاومت بالا در برابر ضربه
 5. چسبندگی بسیار خوب با ملات
 6. قیمت مناسب نسبت به ویژگی های خوب 
 7. تولید انبوه در کارخانجات گروه سنگ برادران شوقی

این سنگ در کارخانجات توسط یک لایه UV پوشش داده می شود. اما شایان ذکر است که از سنگ های مرمریت نباید در محیط های بیرونی ساختمان که در معرض نور خورشید است استفاده شود. زیرا به طور کلی سنگ های مرمریت با گذشت زمان و مجاورت با نور خورشید، دچار ترک خوردگی و شکستگی می شوند.

.

موارد استفاده از مرمریت ایرجی در ساختمان

از سنگ مرمریت آباده ایرجی در تمام قسمت های داخلی ساختمان استفاده می کنند. به دلیل تم رنگی کرم روشن و خنثی این سنگ، آن را با مرمریت های مشکی همچون مرمریت اسپایدر و مرمریت لاشتر تلفیق می کنند و فضایی زیبا را خلق می کنند. این سنگ چون در محیط های داخلی استفاده می شود، نیاز چندانی به اسکوپ های فلزی ندارد.

.

 • دیوار های پیلوت و پارکینگ
 • سنگ پله و بدنه دیوار پله
 • کفپوش پارکینگ با ضخامت مناسب
 • سنگ کف واحد های تجاری، اداری و مسکونی
 • استفاده به عنوان سنگ قرنیز
 • سرویس های بهداشتی

این سنگ در ابعاد مختلف تایل با عرض 40 و 30 به صورت صیقلی فرآوری شده و جهت صادرات بسته بندی و پالت می شود. اگر قصد خرید این سنگ را برای صادرات دارید، با ما تماس بگیرید.

.

معدن سنگ مرمریت ایرجی

همانطور که اشاره شد، معدن این سنگ در نزدیکی شهر شیراز و منطقه ی آباده واقع شده است. این معدن سینه کار های متعددی دارد که معدن ایرجی، از معروف ترین آنها است. قیمت سنگ مرمریت آباده ایرجی نیز با توجه به پارامتر هایی همچون ابعاد و ضخامت سنگ، سورت سنگ، نحوه ی فرآوری آن، کیفیت برش و فرآوری و … تعیین می شود. این سنگ قیمت مناسبی دارد و اگر قصد خرید یک سنگ بادوام و باکیفیت برای ساختمان خود را دارید، این سنگ را به شما پیشنهاد می کنیم. از دیگر محصولات زیبا و مستحکم می توان اشاره کرد به: 

سنگ مرمریت هرسین _ مرمریت دهبید پارادایس _ مرمریت پرطاووسی ارسنجان 

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com