• -
  • 72
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات مرمریت دهبید پارادایس سوپر چکی و اقساط

فروش و صادرات مرمریت دهبید پارادایس سوپر چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با سازندگان و انبوه سازان . سنگ دهبید پ

فروش و صادرات مرمریت دهبید پارادایس سوپر چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

.

سنگ دهبید پارادایس یکی از بی نظیر ترین و زیبا ترین سنگ های ساختمانی است که از تم رنگی روشن و بسیار جذابی برخوردار است. در واقع این نام این سنگ مرمریت پارادایس می باشد که به دلیل شباهت بسیار زیاد آن با سنگ های مرمریت منطقه دهبید، آن را مرمریت دهبید نیز می نامند. تم رنگی این سنگ کرم همراه با سطحی براق و یکدست می باشد.

مرمریت پارادایس از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به سنگ های مرمریت خوی و بسطام دارد، با این تفاوت که تم رنگی این سنگ یک مقدار تیره تر است.

.

ویژگی های سنگ مرمریت پارادایس سوپر

این سنگ در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی  از کیفیت فرآوری فوق العاده ای برخوردار است و می توان از آن برای مصارف داخلی و خارجی استفاده نمود. زیرا که به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارد، این سنگ شهرت جهانی نیز پیدا کرده است و محبوبیت بسیار زیادی در سراسر جهان دارد. 

این سنگ تراکم بسیار بالایی دارد. به همین دلیل از ساب پذیری فوق العاده ای برخوردار می باشد. سطح براق و درخشان این سنگ و ظاهر جذاب و یکدست آن، از بهترین ویژگی های مرمریت پارادایس می باشد.

.

به دلیل تراکم فوق العاده بالا، این سنگ از جذب آب بسیار ناچیزی دارد و یا به عبارتی جذب آب آن صفر می باشد. مقاومت این سنگ در برابر رطوبت بسیار خوب است و می توان از آن در قسمت های مرطوب نیز استفاده نمود.

یکی دیگر از مزیت های خوب این سنگ، مقاومت فشاری بالای آن است. از طرفی مقاومت سایشی این سنگ نیز بسیار بالا می باشد و از این سنگ در مکان های پر رفت و آمد استفاده می کنند.

.

یکی از مزیت های مهم این سنگ که آن را منحصر به فرد کرده است یکدست و یکرنگ بودن آن می‌‌باشد. این ویژگی سبب می‌شود تا افرادی که به متراژ بالایی از یک سنگ برای پروژه کاری خود احتیاج دارند از سنگ مرمریت پارادایس استفاده کنند. چرا که دیگر این مشکل را نخواهند داشت که پس از طی چند مرحله از پروژه، با سنگی که تفاوت در طرح و رنگ با سایر سنگ‌ها داشته باشد برخورد کنند. این سنگ را می توان در متراژ های بسیار بالا با یک سورت مناسب و دقیق، تامین کنند.

.

کاربرد سنگ مرمریت پارادایس سوپر

این سنگ قیمت بسیار مناسبی دارد و به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که در قسمت قبل به آن ها اشاره کردیم، از آن در پروژه های بسیار زیادی استفاده می شود. امروزه این سنگ در دسته سنگ های پرمصرف و پرکاربرد صنعت ساختمان تبدیل گردیده است و کاربرد های گوناگونی دارد. مرمریت پارادایس در ابعاد مختلف تایل 60*60، تایل 80*80، اسلب های بزرگ و سایز های مختلف پله تولید و به صورت صیقلی فرآوری می گردد. به دلیل مقاومت سایشی خوب این سنگ، بیشتر از آن به عنوان سنگ کف در محل های پررفت و آمد استفاده می شود. از این سنگ می توان با تلفیق سنگ های مشکی مانند مرمریت اسپایدر، فضای دلنشین و زیبایی را بوجود آورد.

.

  1. سنگ کف واحد های مسکونی، اداری و تجاری
  2. نمای داخلی ساختمان ها
  3. سنگفرش پاساژ ها
  4. دکوراسیون داخلی واحد ها و لابی ساختمان ها
  5. کفپوش سالن پذیرایی و آشپزخانه ها
  6. سنگ پله و بدنه دیوار آن

.

معدن سنگ مرمریت پارادایس

معدن این سنگ در جنوب استان اصفهان و در حومه شهرستان سمیرم واقع شده است. این سنگ از نظر ظاهری شبیه به سنگ های مرمریت دهبید که معادن مختلف آن در استان فارس، شهرستان صفاشهر قرار دارد، می باشد.

.

کوپ سنگ مرمریت پارادایس پس از استخراج از معادن، جهت فرآوری به کارخانجات منتقل می شود. پس از فرآوری، این سنگ در سورت های سوپر، ممتاز و درجه یک دسته بندی می شود که در درجات ممتاز و درجه یک، گاها فسیل ها و لکه های تیره ای مشاهده می شود.

.

قیمت سنگ مرمریت سوپر پارادایس

مرمریت کرم پارادایس در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی دوچندان ساختمان می گردد. پارامتر های بسیار مختلفی بر قیمت یک سنگ ساختمانی تاثیر می گذارد و آن پارامتر ها در تعیین قیمت این سنگ نیز صدق می کنند. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت یک سنگ، ابعاد و ضخامت سنگ می باشد. به طور کلی هر چقدر ابعاد سنگ ها بیشتر باشد، قیمت آن ها نیز بیشتر است. سنگ های اسلب به دلیل فرآوری مشکل آن، از قیمت بالا تری نسبت به ابعاد تایل دارند. ضخامت سنگ های تایل و اسلب، معمولا بین 1.7 تا 2 سانت می باشد. سنگ های پله به دلیل داشتن ضخامت بیشتر، با قیمت بیشتری همراه هستند. برخی از سنگ های اسلب که جهت صادرات تولید می شوند دارای ضخامت 3 سانت می باشند.

.

سورت سنگ تاثیر بسیار زیادی بر قیمت سنگ دارد. هر چقدر سورت بندی سنگ دقیق تر باشد و از سنگ از درجه بندی بهتری برخوردار باشد، قیمت آن بالا تر است. سورت های سوپر که داری سطحی یکدست و روشن هستند، قیمت بیشتری دارند. به طور کلی هر چقدر تم رنگی سنگ روشن تر باشد و سطح آن عاری از هر گونه لکه و فسیل باشد، قیمت آن سورت بیشتر است.

.

کیفیت ساب، برش و فرآوری سنگ از دیگر پارامتر های بسیار مهم در تعیین قیمت سنگ می باشد. اگر ساینده های سنگ خوب باشد و از مواد رزین با کیفیت در هنگام فرآوری سنگ استفاده شده باشد، سنگ سطح براق و درخشانی خواهد داشت. گونیا بودن چهار گوش سنگ های تایل و عدم لب پر بودن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

.

قبل از خرید این سنگ می توان قیمت آن را با سایر سنگ های مشابه بررسی کنید. سنگ مرمریت دهبید پارادایس با ویژگی ها و ظاهر زیبایی که دارد، با قیمت بسیار مناسبی همراه است.

.

از دیگر سنگ های مرمریت که کیفیت خارق العاده ای دارند می توان اشاره نمود:

مرمریت پرطاووسی ارسنجان و سنگ مرمریت هرسین

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com