• -
  • 77
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت خوی چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ مرمریت خوی چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان و

فروش و صادرات سنگ مرمریت خوی چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

.

مرمریت خوی از مشهور ترین سنگ های زمینه روشن بازار است. تم رنگی این سنگ کرم روشن، نسکافه ای و زیتونی می باشد که در سطح آن رگه های ریز و محو پراکنده شده است. این سنگ یکی از متریال های پر مصرف ساختمان است که در تمام قسمت های داخلی ساختمان استفاده می شود

.

سنگ مرمریت خوی از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است. از جمله:

زمینه رنگی این سنگ کرم روشن همراه با طرح و نقش بسیار زیبا می باشد. این سنگ ساب پذیری بسیار خوبی دارد و سطح براق و درخشان آن، باعث جذابیت دو چندان سنگ شده است.

.

تراکم بسیار خوب و استحکام بالای آن، از دلایل ماندگاری بالای این سنگ می باشد. مرمریت خوی از مقاومت فشاری و سایشی بسیار خوبی برخودار است و می توان از آن در مکان های پرتردد نیز استفاده کرد. سطح صیقلی این سنگ، موجب نظافت و شست و شوی آسان آن شده است. 

جذب آب این سنگ بسیار ناچیز است. یکی از مزیت های خوب این سنگ، سورت یکدست و بازی رنگ کم آن در ورق های مختلف سنگ می باشد.

.

موارد استفاده از سنگ مرمریت خوی کرم

مرمریت خوی در بازرگانی سنگ هویدا، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی منحصر به فرد در ساختمان می گردد. این سنگ کیفیت بسیار خوبی دارد و می توان از آن در تمام قسمت های ساختمان استفاده کرد. از جمله کاربرد های این سنگ می توان اشاره کرد به:

.

  • بدنه دیوار های داخلی ساختمان
  • سنگ پله و دیواره پله
  • کف پوش واحد های مسکونی و اداری
  • سنگ کف پارکینگ و بدنه دیوار آن
  • و

.

پارامتر های تاثیر گذار بر قیمت مرمریت خوی

معیار های مختلفی بر قیمت یک سنگ تاثیر می گذارد که این پارامتر ها در تعیین قیمت این سنگ نیز صدق می کند. به طور مثال، ابعاد و ضخامت سنگ هر چقدر بیشتر باشد، قیمت سنگ نیز بیشتر است. سنگ های پله به دلیل ضخامت بیشتر آن ها نسبت به سایر سایز ها، قیمت بالاتری دارند.

.

کیفیت ساب و فرآوری سنگ نیز در تعیین قیمت سنگ تاثیر بسیار زیادی دارد. مرمریت خوی از محصولات گروه سنگ برادران شوقی  می باشد که از کیفیت ساب بسیار بالایی برخوردار است و فرآوری آن به بهترین نحو ممکن صورت گرفته است. سورت سنگ و میزان یکدستی آن از عوامل مهم در تعیین قیمت سنگ می باشد. هر چقدر بازی رنگ در ورق های سنگ کمتر باشد، سنگ قیمت بیشتری دارد. سنگ مرمریت ارومیه یکی دیگر از محصولات محبوب بازار است که کیفیت فوق العاده ای دارد. حتما مطالبی که در رابطه با این سنگ نوشته ایم را مطالعه نمایید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com