• -
  • 76
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت آباده ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ مرمریت آباده ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان و انبوه سازان فرو

فروش و صادرات سنگ مرمریت آباده ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

 .

یکی از مشهور ترین و پر طرفدار ترین سنگ های مرمریت روشن موجود در بازار، مرمریت آباده می باشد. تم رنگی این سنگ کرم روشن تا تیره همراه با رگه های خاکستری می باشد. در سورت های ضعیف تر این سنگ، لکه ها و غده های فسیلی مشاهده می شود اما در سورت های ممتاز و سوپر آن، سطح سنگ یکدست و بسیار زیبا می باشد.

 .

سنگ مرمریت آباده از معادن مختلف و متفاوتی استخراج می شود که هر کدام از ویژگی های منحصر به فرد خود، و رنگ و طرح خاصی برخوردار هستند. از معروف ترین آنها می توان به سنگ مرمریت آباده صمیمی، مرمریت آباده رضایی و مرمریت امواج آباده اشاره نمود.

 .

ویژگی های سنگ مرمریت آباده ممتاز

سورت های ممتاز و سوپر سنگ مرمریت آباده اگر از کیفیت فرآوری بسیار خوبی برخوردار باشند، می توانند به یکی از ماندگار ترین سنگ های ساختمانی تبدیل گردند. این سنگ نیز به طور ذاتی از ویژگی ها و مزیت های بسیار خوبی برخوردار است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 .

سنگ آباده تراکم بسیار بالا و تخلخل بسیار پایین و ناچیزی دارد. استحکام خوب این سنگ و مقاومت فشاری نسبتا بالای سنگ آباده از مزیت های خوب آن می باشد. مرمریت آباده ممتاز مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش دارد و در برابر ضربه، پایدار و مقاوم است.

این سنگ به دلیل تراکم بسیار خوب، جذب آب پایینی دارد. ساب پذیری بسیار خوب این سنگ در کنار سطح صیقلی و براق، از بهترین مزیت های سنگ مرمریت آباده ممتاز می باشد.

بهترین ویژگی این سنگ، قیمت بسیار مناسب آن در کنار تنوع در طرح های معادن مختلف آن می باشد. این سنگ در دسته سنگ های ارزان قیمت بازار قرار دارد که کیفیت بسیار خوبی نیز دارد.

شایان ذکر است که این سنگ ضد خش است و می توان از آن به عنوان سنگفرش قسمت های مختلف یک ساختمان استفاده نمود.

 .

کاربرد سنگ مرمریت آباده در ساختمان

مرمریت آباده پس از استخراج از معادن و منتقل شده به کارخانه ها جهت فرآوری، به روش صیقلی تولید می گردد. این سنگ بیشتر در ابعاد پلاک عرض 40 طولی، ابعاد مختلف فرشی و سایز های مختلف پله تولید می گردد. از این سنگ می توان در کلیه قسمت های داخلی ساختمان استفاده نمود.

 .

بدنه دیوار های داخلی ساختمان

سنگفرش قسمت های مختلف داخلی ساختمان

پوشش دیوار لابی ساختمان های مسکونی

سنگ پله و بدنه دیوار پله

سنگ کف پارکینگ با ضخامت مناسب و بدنه دیوار پارکینگ

از سنگ های مرمریت نمی توان در قسمت های بیرونی ساختمان و نمای اصلی استفاده نمود. زیرا که تمام سنگ های مرمریت در برابر نور خورشید و عوامل مختلف جوی، واکنش پذیر هستند و به راحتی آسیب دیده و تخریب می شوند. از بهترین سنگ های مناسب نمای بیرونی ساختمان، با تم رنگی بسیار زیبا و جذاب می توان به سنگ تراورتن کرم کاشان اشاره کرد. برای آشنایی با این سنگ و اطلاع از قیمت آن حتما مطالبی را که نوشته ایم، مطالعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 .

 قیمت سنگ مرمریت آباده ممتاز

پارامتر های بسیار زیادی بر قیمت یک سنگ تاثیر می گذارد و تمامی آن عوامل بر تعیین قیمت سنگ آباده نیز صدق می کند. یکی از مهم ترین معیار های تعیین قیمت این سنگ می توان به ابعاد و ضخامت سنگ اشاره کرد. هر چقدر ابعاد سنگ بزرگ تر باشد و یا ضخامت آن بیشتر باشد، قیمت سنگ نیز بیشتر است. معمولا سنگ های طولی دارای ضخامتی بین 1.7 تا 2 سانت و سنگ پله ضخامی مابین 2.7 تا 3 سانت دارند.

 .

سورت سنگ از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت گذاری سنگ است. هرچقدر سنگ یکدست تر باشد و موج و لکه کمتری داشته باشد قیمت بالاتری دارد. سورت هایی که از تم رنگی روشن تر و براق تری برخوردار هستند، ارزش قیمتی بیشتری نیز خواهد داشت

 .

کیفیت ساب و فرآوری سنگ بر قیمت آن تاثیر گذار است. در فرآوری سنگ اگر از ساینده های مرغوب استفاده شود، سطح سنگ براق تر و درخشان تر خواهد شد.

وجود معادن مختلف یکی از عوامل ایجاد اختلاف قیمت در این سنگ شده است. هر یک از معادن سنگ آباده از کیفیت و طرح و نقش خاص خود برخوردار است و هر کدام از آن ها قیمت های متفاوتی خواند داشت.

به طور کلی سنگ مرمریت آباده جزء ارزان ترین سنگ های بازار قرار دارد. این سنگ قیمت بسیار مناسبی داشته و در ابعاد مختلف طولی و فرشی، در بازار پیدا خواهد شد. از دیگر محصولات باکیفیت و ارزان قیمت بازار می توان اشاره کرد به:

سنگ مرمریت پرطاووسی ارسنجان، سنگ مرمریت باریجانی و سنگ مرمریت جیرفت

 .

معدن سنگ آباده 

معادن سنگ مرمریت آباده در منطقه ابرکوه از توابع استان یزد واقع گردیده است. این سنگ یکی از محصولات مهم صادراتی ایران محسوب می شود که در حجم ها و متراژ های بسیار بالایی به کشور های مختلف حاشیه خلیج فارس صادر می گردد.  البته این سنگ از مهمترین متریال های ساختمانی ایران نیز به حساب می آید.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com